Dragana V.

Biologija
Dragana V.

Rođena 20.11.1974.

Završila Elektronski fakultet u Nišu, diplomirani inženjer elektrotehnike i Fakultet za uslužni biznis – diplomirani ekonomista.

Zaposlena u obrazovanju 19 godina.Prošla veliki broj obuka iz metodike, pedagogije i psihologije neophodne za dobru komunikaciju i saradnju sa učenicima uzrasta od 14 do 19 godina. Učestvovala u izradi i realizaciji pet Erazmus projekata. Cilj ovoh projekata je razmena znaja i iskustva nastavnika iz Srbije, Italije, Portugalije, Litvanije, Turske, Rumunije i drugih evropskih zemaljka kao i razmena učenika koja im je dala mogućnost suočavanja, komunakcijse, razmene vrednosti i međusobnog upoznavanja. Takođe je i član eTwinning zajednice škola i predškolskih ustanova Evrope. Platforme isključivo za učitelje, nastavnike, bibliotekare itd. koji rade u školi u nekoj od uključenih evropskih zemalja, a omogućuje im da komuniciraju, sarađuju, razvijaju projekte, dele i razmenjuju znanja, isukstva i veštine.