Gordana M.

Psihologija
Gordana M.

Rođena 19.07.1965. godine u Kragujevcu

Studirala psihologiju na Filozofskom fakultetu u Beogradu. Već trideset godina radi u Medicinskoj školi u Kragujevcu kao nastavnik psihologije, a par godina unazad i kao stručni saradnik. Nastava je bila i ostala ono u čemu najviše uživa. Upravo je zbog toga radila na stalnom stručnom usavršavanju vezanom za primenu savremenih metoda i tehnika rada u nastavi i razvoju kritičkog mišlјenja. Godinama je učestvovala na konkursima Zavoda za unapređenje obrazovanja i vaspitanja u saradnji sa Majkrosoftom, Kreativna škola i Saznali na seminaru primenili u praksi, u cilјu afirmacije kreativnih nastavnika. Nekoliko njenih radova nalazi se u bazi znanja navedenih konkursa i projekata. Trenutno uživa u razvijanju i jačanju digitalnih kompetencija i njihovoj primeni u nastavi.