Veliko finale u Sarajevu

autor: IT Gimnazija | 28. 11. 2023, 3:44 pm

Upravo smo se vratili iz snežnog Sarajeva, gde smo prisustvovali završnoj konferenciji međunarodne organizacije RYCO Superschools.

Ovaj događaj je završnica i kruna prošlogodišnjeg projekta koji je podrazumevao razmenu učenika škola iz regiona Zapadnog Balkana, sa idejom otklanjanja predrasuda i stvaranja mostova među ljudima.

Naša škola je projekat pod nazivom "Digitalno doba zahteva digitalne mere" uspešno realizovala u partnerstvu sa školom Protagonist iz Tirane.

Dve posete realizovane u maju i septembru. Bile su edukativne i zabavne, inspirišuće. Usvojili smo nova znanja i stvorili nova prijateljstva, nove mostove medju mladima.

Zahvaljujemo našim partnerima RYCO Superschools i školi Protagonist na podršci i saradnji.

Nadamo se da ćemo ponovo sarađivati na sličnim projektima u budućnosti.

A najsnažnija emocija i uverenje koje smo već imali, ali koje je ovaj projekat dodatno ojačao i potkrepio je da:

Bolji region počinje s mladima.

Better region starts with youth.

Postanite učenik ove škole jer ovo je škola koja se voli! 💙

Nadogradi i razvij svoje znanje i obuči se za zanimanja budućnosti!

Sledeća Prethodna